Еротски приказни

Филтер по Наслови      Прикажи #  
# Наслов на артиклот Кликови
1 Инцест-(испратена приказна) 11773
2 Во базен 9858
3 Секси благајничка 7883
4 Секс за роденден 9531
5 Пепелашка 5996
6 Огледало 6192
7 Во дискотека 7793
8 Двоглед 4871
9 Во парк 5409
10 Манекенка 6836

Страница 1 од 24

Почеток
Пред
1

Вицотека

Плавуша и црна девојка седат и гледаат вести. Даваат некој како сака да се самоубие,да скокне од зграда.Се кладеле дали ќе скокне. Црната победила, затоа што рекла дека ќе скокне.
- Виде ли? Ти реков дека ќе скокне. Ама јас знаев,бидејќи сабајле ги гледав истите вести.
- И јас ги гледав - рекла плавушата – ама не знаев дека е толку глуп и дека пак ќе скокне

 

Посетители

Има 62 гости присутни