Thursday, October 17, 2019

НАТАША
Докторка сум и за душа и за тело...сакам да лудувам,опуштено да разговарам за све,сакам безобразни зборови и приказни...Помалку сум и перверзна,па ако имаме нечто заедничко,побарај ме

КЛАРА
Имам 28 години,сакам орал,длабоко грло...Сакам и од позади...Се друго што сакаш да дознаеш на мене,ќе ти кажам ако ме побараш

 

Посетители

We have 63 guests and no members online

Смс центар

  • СМС

    СМС

      Испратете смс за се што ве интересира... Read More
  • 1

Hot-Sex-Line

Hot-sex-line со девојки и момци

со разни интереси..Возбудливо и во живо..Јави се на:

0500 20 222

20ден.мин+ддв,над18год.

Хороскоп

Што те очекува во иднина?

Љубов,здравје,работа,пари...Напиши дата на раѓање

со назнака „ХОРОСКОП“, и испрати СМС на:

141 - 278 (20 денари+ддв)